Агентство DIALLA Communications презентувало нову ІТ-лінійку Samsung у музеї
Для презентації нової лінійки ІТ-продуктів від Samsung Electronics агентство маркетингових комунікацій DIALLA Communications обрало відкриття виставки «Неймовірні машини», присвяченої історії друкарських пристроїв, у музеї Західного та Східного мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків на вулиці Терещенківській.
Експонатів на виставці «Неймовірні машини» - чотири. Як стверджують у компанії DIALLA, у стврненні «Леонардо», «Жюля Верна», «Люм’єра» и «Сікорського» художникові Михайлові Шевченку допомогла компанія Samsung.
Салоган нової ІТ-лінійки – «Мистецтво в усьому» - рекламісти вирішили подати сотні журналістів на прийнятті у стилі ХІХ століття у класичних інтер’єрах музею. Для участі у прес-показі запросили класичні квартети «Ретро» та The Passion, а також оперне тріо «Солов’ї України».
Спеціалісти стверджують, що це – не перша презентація в музеї в історії української піар-індустрії. За словами Ксенії Сладкевич, керуючого партнера компанії MS Brand Corporation, її компанія має досвід проведення презентацій у різних місцях, у тому числі у музеях. Це доволі ефективно: незвичайна обстановка підсилює вплив на аудиторію. Форма презентациії може бути різною, «головне, щоб місце презентації та те, що презентується, було об'єднано спільною ідеєю та гармоніювало», вважає пані Сладкевич. Та є дуже важливий нюанс – хто і як запроваджує ідеі в життя. «Реалізація, на жаль, дуже часто спотворює ідею», - додала Ксенія.
Юрій Онух, директор Польського інституту в Києві, не побачив нічого поганого в сусідстві нових продуктів від Samsung та класичних інтер'єрів музею Західного та Східного мистецтв. «Музеям та театрам сьогодні потрібні гроші. І набагато краще, якщо в закладах культури та мистецтв проходитимуть презентації та концерти, ніж ярмарки товарів, як це, на жаль, відбувається», - вважає пан Онух.