Відкрита платформа для дебатів про сучасну культуру й авторське право
Авторський проект Ксенії Сладкевич і Петра Мацкевича
Реалізація проекту – Корпорація інтелектуальних рішень «Matskevych&Sladkevych Brand Corporation» за підтримки European Cultural Foundation, БФ «Фундація видавництва «Кальварія»» та УНІАН
Проект включає публічні дебати, літературні читання та інші культурні заходи
Пілотний етап проекту – «Кальварійські посиденьки в УНІАН» – закінчився у червні 2006 року. За цей час було апробовано різні формати, тематики, форми роботи з різними ЗМІ і з різними цільовими аудиторіями (бібліотекарями, студентами, редакторами журналів).
У січні 2006 року підготовлено нову схему реалізації проекту, мета якої — консолідація зусиль творчих особистостей, громадськості, недержавних громадських об’єднань, державних і комерційних організацій, а також мас-медіа для розвитку інформаційної інфраструктури сучасної української культури і мистецтва і створення відкритої платформи для розвитку діалогу між різними суспільними групами про культурний обмін.
Основне завдання нового плану проекту – більш чітке спрямування різних заходів на різні аудиторії та відповідні ЗМІ; створення віртуальних тематичних рубрик; створення супровідного Інтернет-часопису.
- З 13 вересня 2006 року – щотижневі круглі столи, конференц-зал Української Незалежної інформаційної агенції новин «УНІАН» (Київ) – «Щотижневі посиденьки в УНІАН»
- З 30 вересня 2006 року – щотижневі круглі столи та старт культурно-інформаційного Інтернет-часопису «Кульбіт» (www.culbit.com)
- діяльність Інтернет-часопису
- зустрічі з митцями
- відкриті дискусії за участю видавців, письменників, юристів, недержавних громадських об’єднань, представників влади
- презентації новинок театру, музики, літератури та книжок
- тренінги та семінари для редакторів і журналістів
- відкриті рейтинги
- он-лайн конференції
Комунікаційна/PR стратегія:
1. Основна діяльність, спрямована на співробітництво з редакторами і журналістами ділових, політичних, life–style, молодіжних і професійних мас-медіа (щоденні та щотижневі газети, щотижневі та щомісячні журнали, ТВ, радіо, Інтернет):
- поширення прес-релізів про кожен круглий стіл
- огляди європейської та української сучасної культури та мистецтва
- інтерв’ю з митцями й арт-продюсерами
- аналітичні статті щодо актуальних проблем культури та мистецького бізнесу, огляди, коментарі тощо
2. Діяльність в рамках веб-журналу:
- директ-мейл
- он-лайн-конференції
- форум
- тощо