категорії: новина

Книжковий Прес-Клуб 3

теґи: Книжковий Прес-Клуб, видавці, книга

 

Shveyk+KsenaУ четвер 18 березня 2010 року о 17.00 у книжковій кав’ярні «Азбука» (Київ, бізнес-центр «Форум», вул. Миколи Пимоненка, 13) відбудеться чергове засідання Книжкового Прес-Клубу. На цьому засіданні книжкові новинки презентуватимуть:

  • директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович
  • директор київського представництва видавництва «БАО» Артем Лобанов
  • директор видавництва «Основи» Валентина Кирилова
  • директор видавництва «Самміт-Книга» Ігор Степурін

Спеціальний гість Книжкового Прес-Клубу — письменник і журналіст, автор низки біографій сучасних українських політиків Сергій Руденко. Модерує — Юрій Макаров.

Палітра презентованих книжок — від монументальної десятитомної антології про пам’ятки українського державотворення і нового подарункового видання творів Івана Котляревського до сучасного довідника про бджолярство, від великого англо-українського словника і книжки про чоловіків Юлії Тимошенко до фірмових книжок від Івана Малковича

 

Книжковий Прес-Клуб — це клуб професійних зустрічей журналістів і книжкових видавців. До народження цього клубу були причетні керівники книжкових кав’ярень «Азбука», журналісти та видавці. До участі у засіданнях клубу запрошуються всі гравці видавничого книжкового ринку України. Засідання клубу відбуваються раз на два тижні.

Нагадаємо, що попередніх засіданнях клубу які відбулись цього року, журналістам були представлені новини та новинки видавництв «Грані-Т», «Дух і Літера», «Кальварія», «К.І.С.», «Країна мрій», «Наш час», «Нора-Друк», «Смолоскип», «Факт» та «Фоліо», а спеціальними гостями клубу — Данило Яневський, Дмитро Стус та Андрій Цаплієнко.

Фото-звіти, анонси, прес-релізи та інша інформація діяльність Книжкового Прес-Клубу, а також про те, як знайти книжкову кав’ярню «Азбука» тут: http://community.livejournal.com/knprkl


Питання, додаткова інформація, пропозиції до участі, акредитація журналістів тощо:

050-352-19-95, knprkl@gmail.com

050-372-92-00, pr@msbrand.net