категорії: новина

Проект «Пальма першості» — віртуальна Ініціація читачів

теґи: Алла Сєрова, Звірі, Кальварія, Книжковий світ BookLand, Мисливці, Назар Крук, Правила гри

 

Від сьогодні видавництво «Кальварія» та Книжковий світ BookLand розпочинають новий проект «Пальма першості». Декілька разів на місяць упродовж березня-квітня 2010 року видавництво оголошуватиме кілька своїх новинок, готових до видання, і надаватиме ексклюзивне право видавничому дому «Мост Паблішинг» на передпаперовий продаж їх електронних версій на сайті BookLand.net.ua.

MyslCoverТаким чином, видавництво «Кальварія» передає Книжковому світу BookLand пальму першості в ініціації читачів своїми новинками, бо саме відвідувачі BookLand матимуть змогу першими придбати та прочитати новинки. Адже на полиці оф-лайнових книгарень ці книжки потраплять не раніше як за три тижні після їх електронної ініціації.PravylaGryRGB

Сьогодні на BookLand бойовик «Правила гри» від володаря гран-прі конкурсу «Коронація слова» Алли Сєрової та Х-файловий роман «Мисливці» від добре знайомого читачам автора, який за всіма законами цього жанру, заховався під псевдонімом Назар Крук.

Найближчим часом на BookLand — старт передпаперового продажу електронних версій двох чергових новинок видавництва «Кальварія».