категорії: блоґ-запис

Книжковий Прес-Клуб 2

теґи: Грані-Т, Дух і Літера, К.І.С., Кальварія, Книжковий Прес-Клуб, Країна мрій, Наш час, Нора-друк, Смолоскип, Факт, Фоліо, видавництва

 Презентація в остерії У четвер 04 березня 2010 року о 17.00 у книжковій кав’ярні «Азбука» (бізнес-центр «Форум», вул. Миколи Пимоненка, 13). відбудеться друге засідання Книжкового Прес Клубу.

 

На цьому засіданні книжкові новинки презентуватимуть:

 

  • директор видавництва «К.І.С.» Юрій Марченко,
  • завідувач редакцією художньої літератури видавництва «Країна мрій» Наталя Тисовська,
  • куратор книжкового проекту «Українська мілітарна історія» видавництва «Наш час» Катерина Липа
  • директор видавництва «Смолоскип» Ростислав Семків

Палітра презентованих книжок — від мілітарної історії різних часів та історії України до містично-пригодницьких книжкових серій, від поетичних антологій і творів українських класиків до публіцистики і книжок про вампірів.

 

Книжковий Прес-Клуб  — це клуб професійних зустрічей журналістів і книжкових видавців. До народження цього клубу були причетні керівники книжкових кав’ярень «Азбука», журналісти та видавці. До участі у засіданнях клубу запрошуються всі гравці видавничого книжкового ринку України. Засідання клубу відбуваються раз на два тижні.

Нагадаємо, що на першому засіданні клубу, яке відбулось 18 лютого цього року, журналістам були представлені новини та новинки видавництв «Грані-Т», «Дух і Літера», «Кальварія», «Нора-Друк», «Факт», «Фоліо». Журналісти також могли поспілкуватись зі спеціальним гостем клубу журналістом «Інтера» Андрієм Цаплієнком  — автором книжки про торгівлю зброєю «Экватор. Чорный цвет & белый цвет». Фото-звіт та публікація про перше засідання Книжкового Прес-Клубу тут http://community.livejournal.com/knprkl ;http://bpc.at.ua/ ; avtory-rasskazyvayut-pro-novinki.html?kommentariy=5322

 

Питання та додаткова інформація:

050-352-19-95, knprkl@gmail.com

050-372-92-00, pr@msbrand.net